Funkcionalistický stolek
dřevo, ořechová dýha, čtyři nohy, čtvercová deska se zaoblenými rohy a vsazenou deskou z černého opakního skla, Čechy, 30. léta 20. století, výška 65 cm, 60 x 60 cm, restaurovaný stav (Zí)
25.11.2017 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Funkcionalistický stolek
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |